Babacan Kırıkkale: Ekipten bekleyebileceğiniz hizmetler

Babacan Kırıkkale merkezinde kaliteli hizmet ve üst düzey kiralık birimler bekleyebilirsiniz. Şirketimiz, size hayal edebileceğiniz en iyi hizmeti verebilecek son teknoloji proseslere ve yüksek eğitimli personele sahiptir. Babacan Kırıkkale’de sizin için neler yapabileceğimizi öğrenmek için bu sayfaya göz atın! 

Babacan ekibinden neler bekleyebilirsiniz

Ekibimize resmi kanallarımızdan mesaj gönderir göndermez, iki ila üç iş günü içinde yanıt alacaksınız. 

Her şey halledildikten sonra, kiralama ihtiyaçlarınız hakkında konuşmak için sizinle bir toplantı planlayacağız. Bu, merkezimizi ziyaret ettiğinizde ekibin size hangi modelleri önereceğini belirlemesine yardımcı olacaktır. 

birpplication

Eğer ofisinizi ziyaret etmeden önceweb sitemizde kiralama başvuru formunu imzalamak için emin olun. Kiralama ihtiyaçlarınızı ölçmek için sadece gerekli alanlara cevap vermeniz gerekeceği için hızlı ve kolaydır. 

Başvuruyu doldurduğunuzda ekibimizden bir onay e-postası alacaksınız. Bu, Babacan merkezini ziyaret ettiğinizde makbuz olarak kullanılacaktır. Sadece rezervasyonla müşteri kabul ettiğimiz için tesislerimize geçişiniz olarak da hizmet verecektir.

Ofisimize girdiğinizde, davanıza atanan bir Babacan personeli tarafından karşılanacaksınız. Önce size bir bina turu verecekler vegösterecekler araba ilginizi çekebilecekünitelerini. Ofisimiz geniş, çünkü hazırda geniş bir araç yelpazemiz var. 

Turdan sonra, kiralama başvurunuz hakkında konuşmak için toplantı odalarımızdan birine kadar eşlik edileceksiniz. İhtiyaçlarınıza uyacak araç modeli seçenekleri size sunulacaktır. İşlemden memnun kaldığınızdan emin olmak istediğimiz için toplantının bitmesi bir veya iki saat sürebilir.

Ödeme 

Toplantıdan sonra bir peşinat ödemeniz gerekecek. Personelimiz, ödemenizin işleme alınacağı muhasebe bürosuna kadar size eşlik edecektir. Hizmetlerimiz için ödeme yapmanın çeşitli yolları vardır: 

  • Bankadan bankaya işlemler
  • Kredi kartları
  • Banka kartları
  • Nakit
  • Çek

İşlem sürecinin sorunsuz olması için lütfen hesaplarınızda yeterli bakiye bulunduğundan emin olun. İşlem başarısız olursa, ödeme yerine getirilene kadar araç serbest bırakılmayacaktır. 

Kiralama birimini merkezimize iade ettiğinizde kalan bakiyeniz kapatılacaktır. Vakanızdaki görevli personel, bir kez daha ödemenizin işleme alınacağı muhasebe departmanına kadar size eşlik edecek. 

Lütfen arabayı Babacan Kirkkale ofisine iade ettiğinizde bozulmamış durumda olduğundan emin olunuz. Tamircilerimizden biri arabayı varışta değerlendirecek. Ünitenin kiralamanızdan edindiği tüm kusurlar son faturanıza eklenecektir. 

GPS İzleme

Envanterimizdeki belirli bir aracı kullanırken güvenliğinizi sağlamak için kiralık birimlerimizin her biri GPS izleme yazılımı ile donatılmıştır. Bu, özellikle acil durumlarda hem sizi hem de şirketi koruyacaktır. 

GPS takibi yalnızca yetkili bir Babacan personeli tarafından etkinleştirilebilir ve devre dışı bırakılabilir. Ünite size teslim edilmeden önce açılacak ve sadece tesislerimize geri döndüğünüzde kapatılabilecektir. 

Bu otomatik sistem, herhangi bir arabanın bizim gözetimimizden çalınmasını engeller. Araba hala sizin gözetiminizdeyken çalındıysa, GPS sigorta şirketinin soruşturmasına yardımcı olacak ve böylece sorumluluk size yüklenmeyecektir. 

Bakımları yüksek araçlar

Tüm kiralık birimlerin dış kısımları, atanmış bakım personelimiz tarafından düzenli olarak yıkanır. Bu, gözetiminize bırakılmadan önce her arabanın temizliğini korumak için her üç ayda bir gerçekleşir. 

Otomobilin içi ise her kullanımdan sonra derinlemesine temizleniyor. Ünite tesislerimize geri döndüğünde, bakım departmanı derhal zeminleri vakumlayacak ve mevcut olabilecek kir ve bakteri birikimini gidermek için koltukları yıkayacaktır. 

Ayrıca Babacan Kırıkkale, otomobillerin bozulmamış durumunu korumamıza yardımcı olmak için bir otomobil detaylandırma hizmeti şirketiyle ortaklık kurdu. Tüm araç birimleri, aracın dış kısmındaki hasarlara ve kusurlara bağlı olarak her üç veya beş yılda bir detaylandırılacak şekilde planlanmıştır. 

mevcut arabalar Babacan Kırıkkale’deAklınızaarabamız

gelen her türlü aktivite için kiralayabileceğiniz her türlüvar. Tek yapmanız gereken bize ne tür bir araba istediğinizi ve onu nerede kullanacağınızla ilgili bir mesaj göndermek ve gerisini biz hallederiz.

Lütfen bize kiralık arabanın neler yapabileceğine dair ayrıntılı bir mesaj verdiğinizden emin olun ve size aralarından seçim yapabileceğiniz seçenekler sunalım. İhtiyaç duyduğunuz şeylerin üzerinde olacağımızdan emin olabilirsiniz. 

Tatil arabası kiralama

İster bir aile tatili, ister grup yolculuğu veya tek başına bir yolculuk olsun, tam size göre doğru araca sahibiz. Özellikle uzun tatiller için birikebilecek yüksek ücretler konusunda endişeleniyor olabilirsiniz. Personelimizin bu özel geziler için alabileceğiniz paketler hakkında sizinle konuşacağından emin olabilirsiniz. 

Özellikle birkaç günlüğüne araç kiralamanız gerekiyorsa sizin için uygun fiyatlı seçenekler var. Ayrıca, yolculuğunuz sırasında aracın dış yüzeyine zarar verebilecek herhangi bir kaza sonucu hasarın üstesinden gelmeniz için size bir sigorta paketi verilecektir. 

VIP kiralama birimleri

Müşterilerinizle iş toplantılarınızda üst düzey araç birimleri ile onları etkileyin! Müşterilerinizi bayram ettirmek için VIP bölümümüzden nadir koleksiyon üniteleri veya üst düzey spor arabalar kiralayabilirsiniz. Babacan Kırıkkale ekibinin yardımıyla müşterilerinizin gönlünü kazanın ve iş arkadaşlarınızın saygısını kazanın! 

VIP bölümümüzden kiralama yapmanın, kira ödemesinin yanı sıra ek sigorta ücreti ödemenizi gerektirdiğini lütfen unutmayın. Bu, tasarım arabaları oldukları için birimlerimizin emniyetini ve güvenliğini sağlamak içindir. 

VIP koleksiyonu bütçeniz için çok yüksekse, sizin için daha uygun fiyatlı başka seçenekler de vardır. Personelimiz, müşterinizle anlaşma yapmanıza yardımcı olabilecek saygın üst düzey birimleri size gösterebilir. 

Arazi araçları

Dağlarda bir maceraya var mısınız? Envanterimizden arazi araçlarını kiralayabilirsiniz! Araçlarımız kayalık dağlardankadar her şeye dayanabilir kum tepelerine. Bizi arayın ve personelimiz seçtiğiniz maceraya en uygun seçenekleri sunacaktır. 

Arazi araçlarını kiralarken ek sigorta ödemeniz gerekecektir. Bu, özellikle kiraladığınız aracı kullanırken yapabileceğiniz off-road aktiviteler sırasında aracın korunmasını sağlamak içindir. Lütfen iade edildiğinde temizlik hizmetleri için de ödeme yapmanız gerekeceğini unutmayın. Fiyat, seyahatinizden edindiği kir ve kir miktarına bağlı olarak değişecektir. 

Tek günlük kiralama

Tek günlük geziler için envanterimizden dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Bu, araç kiralama hizmetinin sadece 24 saat sizin gözetiminizde olacağı anlamına gelir. Zaman işaretini aşmak, her saat için taban ücreti ödemeniz gerektiği anlamına gelir. 

Bu tek günlük kiralama, şehir sınırları içinde seyahat etmek için en uygun olanıdır. İş gezileri, tek seferlik teslimat ihtiyaçları veya diğer herhangi bir kişisel kullanım için en uygunudur. Günlük arabayı kiralamak da saatlik kiralamayı tercih etmekten çok daha ucuzdur. Ancak, arabayı süre dolmadan iade etseniz bile 24 saatin tamamını ödemek zorunda kalacaksınız. 

Saatlik kiralama

Bir seferde yalnızca birkaç saat araba kiralamaya ihtiyacınız varsa, saatlik kiralama ücretini seçebilirsiniz. Tüm faturanız ancak aracı merkeze iade ettiğinizde hesaplanacaktır. 

Vip koleksiyonu ve arazi araçları haricinde envanterimizdeki tüm araçlar saatlik olarak kiralanabilir. Ayrıca, sizin gözetiminiz altındayken aracın alabileceği herhangi bir zararı karşılamak için ek sigorta ödemeyi de seçebilirsiniz. 

Sık sorulan sorular

Hizmetimizle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bu web sitesinin ana sayfasında verilen resmi kanallarımız üzerinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi vermek için en sık sorulan sorulardan bazıları şunlardır: 

  1. Birden fazla araba kiralayabilir miyiz? 

Kesinlikle! Toplantı sırasında bunu çözmemize yardımcı olabiliriz. Ancak ekibimiz, kiraladığınız her araç için bize sürücülerin adını vermenizi ister. Ayrıca onlara ulaşmamız gerekebileceği için bize iletişim bilgilerini vermeniz gerekecektir. 

Lütfen şoförlerin irtibat numaralarını sorsak bile, bu kiralanan ünitelerin sizin sorumluluğunuzda olacağını lütfen unutmayın. Gerektiğinde ulaşacağımız ana kişi siz olacaksınız. 

  1. Araç kiralarken herhangi bir yaş sınırlaması var mı? 

Evet var. Babacan Kirkkale ünitelerimizi sadece 20 yaş ve üzeri kişilere kiralamaya izin vermekteyiz. Müşterilerden ayrıca sürüş konusundaki niteliklerini kanıtlamak için geçerli bir sürücü kimliği sağlamaları da istenir.