Yaş Sınırlaması: Araçlarımızı 20 yaş ve üzeri kişilere kiralayabilir.

Ehliyet Süresi Sınırlaması: Araçlarımızı en az 2 yıllık ehliyet süresine sahip kişiler kiralayabilir.

Gecikme Tarifesi: Dönüş saatini aşan günlük kiralamalarda 3 saaate kadar olan geçikmelerde her saat için kira bedelinin 1/3’ü tahsil edilir. 3 saati aşan geçikmelerde ise 1 günlük araç kiralama ücreti tahsil edilir.Fakat biz Babacan Rentacar olarak siz değerli müşterilerimize gerekli kolaylığı sağlamaktayız.

Sürücü ve Sayısı : Kiralanan araç, sözleşmede isimleri kiracı ve eğer istenmişse 2 sürücü haricinde 3. şahışlar tarafından kullanılamaz. Aksi halde bütün sigortalar ve teminatlar geçersiz sayılır ve aracı kiralayan tüm hasardan sorumlu tutulur.

Trafik Cezaları: Yürürlükte olan trafik naunlarına uyulmamasından ötürü doğacak her türlü sorumluluk ve maddi trafik cezaları kullanıcıya aittir. Aracın kirada bulunduğu süre içerisinde oluşan ancak kiralama bitimi sonrasında elimize ulaşan trafik cezaları, kaçak köprü ve otoyol geçişi cezaları kira anlaşmasında belirtilen kişi ve/veya firmadan tahsil edilir. ARacın herhangi bir nedenle resmi veya yerel makamlar tarafından alıkonulması/tutulması esnasında geçecek zaman , sözleşme süresi içerisinde kabul edilir.

Kiralanan araçlar Türkiye sınırları dışında kullanılamaz

Araç Teslimi/İadesi: Aracın, alınan şehir haricinde başka bir şehirde teslim edilmesi durumunda; ilk alınan şehre tek yönlü gidiş masrafları tahsil edilir.

İlave Sürücü: Kiralanan araç, sözleşmede yer alması kaydıyla 2. sürücü tarafından kullanılabilir. Bu durumda ek bir ücret söz konusu değildir.

Babacan Kirikalle:uyması

Tüm Babacan Kırıkkale müşterileriningereken şartlar ve koşullar, her koşulda, tarafından sağlanan genel kurallara ve hüküm ve koşullara uymalıdır. şirket. Lütfen bu koşulların herhangi bir şekilde ihlal edilmesinin işlemi geçersiz kılacağını ve müşteri ile şirket arasındaki herhangi bir sözleşmeyi feshedeceğini unutmayın. 

Genel hükümler

 1. Babacan Kırıkkale ekibi, hizmetlerden yararlanmaya hak kazanan müşterilere araç kiralayacaktır. Bu, her müşterinin şirketten araç kiralayabilmek için önce aşağıdakileri sağlaması gerektiği anlamına gelir: 
  1. Başvuru formu 
  2. Devlet Kimlik Belgeleri
  3. Sürücü belgesi 
  4. Sigorta teminatı
 2. Müşteriler,Babacan Kırıkkale ekibi tarafından sağlanan şartları kabul etmelidir ihtiyaç duydukları hizmetleri şirketten alabilmek için.
 3. Şirket gerekli gördüğü her an bu hükümleri değiştirebilir. Yönetim tarafından revizyonlar tamamlanır tamamlanmaz gerekli tüm değişiklikler bu sayfada yayınlanmalıdır. 

Sözleşme sözleşmesianlaşması

 1. Planlanan randevu sırasında firma temsilcisi ve müşterininüzerine gün içinde sözleşme taslağı yapılmalıdır. Bu aynı zamanda müşteri ve temsilci tarafından gün bitmeden veya sözleşme geçersiz hale gelmeden önce okunmalı ve imzalanmalıdır.
 2. Peşinatın müşteri tarafından gün içerisinde ödenmesi gerekmektedir. Ödemenin yapılmaması, sorun çözülene kadar işlemin süresiz olarak bekletilmesiyle sonuçlanacaktır.
 3. Müşteriye atanan Babacan personeli, aracın sunabileceği her türlü sorunu açıklamakla yükümlüdür. Bu şekilde müşteri, hizmet sağlayıcıdan ne bekleyeceği konusunda tam bir anlayışa sahip olur.
 4. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre sözleşmeler hazırlanır. Sözleşme hükümlerinin herhangi bir şekilde ihlali, sözleşmenin feshi ile sonuçlanacaktır. Hizmet sonlandırılırsa, müşterinin yalnızca peşinatı ödemesi gerekir. 

Araç sorumluluğu Araç

 1. müşterinin gözetimine bırakıldıktan sonra, tüm sorumluluklar kiracıya devredilir. Araca verilecek herhangi bir hasar, arabayı iade ettikten sonra kapatmaları gereken son faturasına ödenecektir.
 2. Araba hırsızlığı durumunda şirket tarafından kapsamlı bir araştırma yapılacaktır. Ekip, tarafsız bir soruşturma sağlamak için bağımsız yüklenicilerden oluşacaktır. Bu soruşturma, çalınan arabanın yasal zararlarının giderilmesinden kimin sorumlu olacağını belirleyecektir. 
  1. Müşterinin bu durumla ilgili hiçbir sorumluluğu olmadığı kanıtlanırsa, Babacan Kırıkkale’nin sigortacısı bakiyeyi kapatacak. 
  2. Aracın müşteri ihmalinden dolayı çalındığı kanıtlanırsa, çalınan aracın hasarını kiralayan kişi üstlenir.
 3. Müşterinin sürüş ehliyetine sahip olmadığı durumlarda, aracın şoförü olarak hareket edecek bir kişinin bilgilerini sunması gerekmektedir. Araba resmi olarak sahibinin sorumluluğunda olsa da, kiralık birimin emin ellerde olduğunu kanıtlamak için yine de devlet kimliklerini ve geçerli bir ehliyet sağlamaları gerekecektir.
 4. Gecikmiş bir araç olması durumunda, müşteri ilgili Babacan personeli tarafından durum hakkında bilgilendirilmek üzere aranacaktır. Ek ücretler uygulanmadan önce müşteriye arabayı tesise geri götürmesi için bir saatlik ödemesiz süre verilecektir.