Babacan Kırıkkale: Randevu nasıl alınır 

İhtiyaçlarınızı karşılayacak mükemmel araç kiralama şirketini mi arıyorsunuz? Babacan Kırıkkale’den başka yere bakma! Kuruluşumuzda tüm ihtiyaçlarınızın burada karşılanacağından emin olabilirsiniz. Son derece yetenekli personelimiz, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun en iyi kiralama birimine sahip olmanızı sağlamak için size tam kapsamlı hizmetler verecektir. 

Bizimle bir toplantı rezervasyonu yapmak çok kolay. Yerinizi korumak için tek yapmanız gereken bu sayfadaki başvuru formunu doldurmak. Gönder’e tıkladığınızda, talebiniz doğrudan sistemimize gönderilecektir. Görevlendirilen personel, tercih ettiğiniz tarihte bir randevu ayarlamak için iki ila üç iş günü içinde size mesaj gönderecektir. 

Web sitesi formu

Başvurunuzu göndermeden önce, endişelerinizi daraltmak için lütfen resmi kanallarımız aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Bu şekilde, personelimizden biriyle görüşmeden önce hizmetlerimizden tam olarak ne bekleyeceğinizi bileceksiniz. 

Size sunabileceklerimizden zaten memnunsanız, lütfen aşağıdaki başvuru formunu doldurun ve işiniz bittiğinde gönder düğmesine tıklayın. 

 • Komple adı
  • Soyadı:
  • Adı:
  • Orta isim:
 • İletişim Bilgileri
  • E-posta adresi:
  • Sabit sayı:
  • Mobil numara:
 • iyi::Eğer kira birimini kullanacağız Hangi etkinlik 
 • kaç kişi için 
 • ilgilendiğiniz araçların Tipi:
 • kaç saat / gün / ay için araç kiralamaya ihtiyacınız olacak:bulunmanıza 

Randevu kuralları

Randevunuzla ilgili olarak aşağıdaki hususlara dikkat edin: 

YenidenYeniden

planlamaplanlama talebindeizin verilir. Ancak, bunu ilk randevunuzdan üç gün önce halletmeniz gerekir. Bu, görevlendirdiğiniz Babacan personeline programlarını yeniden düzenlemeleri ve size başka bir yer vermeleri için yeterli zaman verecektir. 

Lütfen yalnızca bir kez yeniden planlama yapmanıza izin verildiğini unutmayın. Bir sonraki randevuya hala gelemiyorsanız, zamanınız geçersiz sayılacak ve bir başvuruyu yeniden göndermeniz ve ekibimizin talebinize yanıt vermesini beklemeniz gerekecek. 

Randevuların iptal edilmesi Randevunuzu

programınızdan üç gün önce iptal edebilirsiniz. Lütfen bize bir e-posta gönderin contact.babacanotokiralama.com adresine gidin ve ‘Randevu İptali’ konu satırını kullanın. İptal nedeninizi belirtin ve biz bunu not alalım. 

Görevlendirdiğiniz Babacan personelinin iletişim bilgilerine sahipseniz, onlara mesaj atarak da randevuyu iptal edebilirsiniz. 

İptal talebiniz onaylandıktan sonra kesinleşecek ve yeniden planlama artık kabul edilmeyecektir. İptal ettikten sonra tekrar randevu ayarlamak isterseniz, web sitesi formunu doldurmanız ve işleme baştan başlamanız gerekir. 

Randevu dekoruuyduğunuzdan

Şirketin sürecini bozmamak için lütfen randevu programına kesinlikleemin olun. Her gün farklı müşterilere hizmet vermeliyiz ve planlanan randevunuza geç gelmek, diğer müşteriler için ayrılan zamanı geri alabilir.

Ayrıca tesisimizde her zaman profesyonelce davranmanız da beklenmektedir. Rahatsız edici bir duruma neden olursanız veya personelimize karşı şiddet kullanırsanız, ekibimizin güvenliği aramaktan başka seçeneği kalmayacaktır. Derhal tesisimizden çıkarılacaksınız ve randevunuz geçersiz olacaktır.