KALİTE TESADÜF DEĞİLDİR

Babacan oto kiralama, rent a car sektörüne atıldığı 2017’den  bu güne Kurumsallığa önem veren, güvenilir hizmet niteliği, en iyi fiyat garantisi ve en yeni model araç portföyüyle değerli müşterilerine hizmet sağlayan . Uzman kadrosu, zengin içerikli araç filosuyla günlük araç kiralama sektöründe adından bahsedilir bir isim olmak gayesindedir. 

Kırıkkale’de Rentacar kaskolu, kaliteli, güvenilir, konforlu, araç bakımlarına önem veren sorunsuz araçları olan ve ekonomik oto kiralama prensibini ilke edinerek kısa dönem araç kiralama sektöründe sürekli iyileştirme ve geliştirme faaliyetleri sunarak hedefinin ilerisinde bir kuruluş prensibini gütmektedir. 

Hizmet ağını günden güne geliştiren Babacan Oto Kiralama, yenilikçi alt yapısı ile tüm hizmetlerini garanti kapsamı içerisinde güvenceye almıştır. Verilen hizmet doğrultusunda karşılıklı güven ilkesine dayanarak müşterilerinin hakkını gözetmekte, sektörün ulaşılmazını ulaşır hale getirmek amacıyla Kiralık araç hizmetini sunarak seyahat keyfinizi arttırmaktadır…

Kalite Politikamız

 • Kurumsallığa önem veren,
 • Müşteri memnuniyetini sağlamak
 • Kiralamanın her aşamasında kaliteyi ve güveni ön planda tutmak.
 • Müşteri isteklerini ve taleplerini etkin bir şekilde yönetmek
 • Bakımları düzenli yapılmış, sorunsuz araçlara sahip
 • İnsana, çevreye ve müşteriye saygılı olmak
 • Eğitimli ve işinde uzman, iletişim gücü yüksek kişilerle çalışmak

Babacan Kırıkkale: Türkiye’nin en iyi araç kiralama hizmeti sağlayıcısı

İhtiyaçlarınıza uygun doğru kiralık aracı Babacan Kırıkkale’de burada bulun! Basit sedanlardan şık spor arabalara kadar seçim yapabileceğiniz farklı araba türlerimiz var. 

Bir gün, bir hafta ve hatta bir aylığına kiralayabilirsiniz. Web sitemizden bir paket seçmek ve son teknoloji web sitesi formumuzu kullanarak gerekli belgeleri göndermek kadar kolaydır. Kiralama uygulamamıza kaydolun ve arabayı mağazamızdan teslim alırken yanıtımızı bekleyin. 

Babacan Kırıkkale Hakkında Babacan Kırıkkale

ekibi, 2017 yılı açılışından bu yana siz değerli müşterilerimize araç kiralama hizmeti vermektedir. Şirketimiz hizmetler, araç birim kalitesi ve uygun fiyatlar açısından güvenilirdir. 

Uzman kadromuzun ihtiyaçlarınızı ölçeceğinden ve hangi model filoyu kiralamanız gerektiği konusunda size en iyi tavsiyeyi vereceğinden emin olabilirsiniz. Her adımda yanınızda olacaklar, böylece yanlış modeli alma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. 

Şirketimiz, müşterilerimize ve topluma daha iyi hizmet verebilmek için kalite, güvenilirlik ve ekonomik fiyat ilkelerini takip etmektedir. Ayrıca ekibimiz, süreçlerimiz ve hizmetlerimiz için sürekli olarak ilham verir ve iyileştirme ve geliştirme sağlar. 

Misyon ve vizyon beyanı

Babacan Kırıkkale olarak müşterilerimize her zaman kaliteli hizmet verilmesi gerektiğine inanıyoruz. Sadece ürün kalitesi açısından değil, aynı zamanda müşteri hizmetleri açısından da olmalıdır. 

Bunu akılda tutarak, şirketimiz her çalışanın uygun şekilde eğitildiğinden emin olur. Ayrıca, performanslarını şirket standartlarıyla aynı seviyede tutmak için aylık değerlendirmeler ve modüller sağladılar. 

Babacan Kırıkkale’nin misyonu, topluma pahalı arabalar satın almak zorunda kalmadan şehirde gezinmelerine yardımcı olacak uygun bir araç kiralama kaynağı sağlamaktır. Kiralama ihtiyaçlarınıza yönelik seçenekleri genişletmek için her yıl envanterimize ekleyeceğimiz yeni modellerimiz bulunmaktadır. 

Babacan Kırıkkale ile nasıl iletişime geçilir

Araç kiralama ihtiyaçlarınız için resmi kanallarımızdan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Detaylı mesajlarınızı aşağıdaki web sitesi formu ve e-posta adresi üzerinden gönderebilirsiniz. Yardım hattımızı aramanız için bir seçenek de var. 

Web sitesi formu Web

sitesi formunu doldurarak ve gerekli alanları doldurduktan sonra gönder düğmesine tıklayarak bize ulaşın. Mesajınızı aldıktan sonra iki ila üç iş günü içinde e-posta ile yanıt vereceğiz. 

 • İsim:
 • E-posta adresi:
 • Diğer iletişim bilgileri (isteğe bağlı):
 • Mesaj: 

e-posta adresimiz üzerinden doğrudan bir mesaj gönderin Contact.babacanotokiralama.com. doğrudan yardım hattımızıde arayabilirsiniz (0544) 71-0318-202-1898 Hizmetlerimizle ilgili endişeleriniz için.

Resmi çalışma saatlerisaatleri

Babacan Kırıkkale operasyonları Pazartesiden Cumartesiye 07.00-22.00arasında açıktır. Pazar günlerimiz stok kontrolü için ayrılmıştır, bu nedenle o gün içinde herhangi bir müşteriyi ağırlayamıyoruz. 

Ayrıca tatillerde kapalı olduğumuzu lütfen unutmayın. Tüm kiralama gereksinimlerinizi tatilden bir gün önce yerine getirdiğinizden emin olun, böylece biz gün bitmeden arabayı alabilirsiniz.